Kurumsal

METROPOL GÜVENLİK olarak 2013 yılında  başlayan maceramız sizlerin güveni ve yoğun ilgisi sebebiyle 12 ay gibi kısa bir sürede hızla büyüyen iş hacmi ; KAMERA SİSTEMİ, HIRSIZ ALARM SİSTEMİ, VE YANGIN ALGILAMA SİSTEMİ, gibi birçok alanda hizmet vererek 2014 yılının başında METROTEK GÜVENLİK SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak yoluna hızla devam etmektedir. Türkiye'nin birçok ilinde çalışmalarımızla GÜVENİN ve KALİTENİN en önde giden ismi olmaya çalışıyoruz.Teknolojinin en son ürünlerini hizmetinize sunarak Servis hızı ve kalitesiyle yanınızda olmaya devam edeceğiz.


Misyonumuz

Teknolojinin ve çağın gerektirdiği çok yüksek kalitede teknolojinin bütün olanakları kullanılarak gerekli güvenlik sistemi ürünlerini kurmak ve sürekli olarak gelişen çağa ayak uydurabilmek için gerekli olan araştırma geliştirme ve müşterilere daha kaliteli ve sorunsuz işler sunmaktır.


Vizyonumuz

Müşteri isteklerinin ve müşterinin haklılığının daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygılı olarak müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde değerlendirerek, kaliteden ödün vermeden, hata yapmadan, ihtiyaç anında çözüm üretmek, müşterinin ürün ihtiyacını yerinde, zamanında ve uluslararası kalitede karşılamaktır

Kalite Politikamız

1. MARKA YARATMAK

2. MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI AGNINDA YANITLAMAK

3. MÜŞTERİYİ EN İYİ ŞEKİLDE  GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ DETAYLI ŞEKİLDE BİLGİLENDİRMEK

4. HER ZAMAN ÖZ GÜVEN SAGLAMAK

5. SÜREKLİ EGİTİM FAALİYETLERİNE  KATILIP BİLGİ SEVİYESİNİ ARTIRMAK