Ürün Koruma Sistemi

 Perakende mağaza ve zincir mağazalarda satışı yapılan ürünlerin hırsızlar tarafından çalınmasını engellemek                                    için ÜRÜN KORUMA  sistemi kullanılmaktadır. Mağaza giriş ve çıkış noktalarına yerleştirilen alıcı verici (Dual Sistem) veya hem alıcı hem verici (Mono sistem) olarak çalışan mağaza güvenlik sistemleri mağaza içerisin de satışı yapılan ürünler üzerindeki alarm etiketlerini algılaması şeklinde çalışmaktadır. Satışıgerçekleştirilen  ürün  üzerindeki ürün koruma etiketleri kasada özel sökücülerle söküleceği için kontrol noktalarındangeçerken alarm çalmamaktadır. Satışa sunulan emtia üzerindeki ürün koruma etiketi kasada çıkartılmaz veya deaktivite edilmemiş ise alarmı devreye sokarak hırsızın yakalanmasını sağlamaktadır.


mağaza güvenlik Neden Elektronik Koruma 


Mağazanızda farkında olmadan yapılan hırsızlıkların önüne geçebilmek için elektronik gözetleme sistemi ile önlem alabilirsiniz. Genel olarak hırsızların kullandıkları yöntemler gözlem yapan kişi veya kişilerin dikkatlerini başka noktalara yoğunlaştırarak asıl çalmak istedikleri ürünleri rahatlıkla çalmaktır.

Mağaza personelinin müşteriye yönlendiği zamanlar bu duruma en uygun zamanlardır. Dolayısı ile elektronik mağaza gözetleme önlemleri mağaza personeli ve yöneticisinin işine odaklanmasını sağlayarak satışlarınızın artmasını ve müşteri memnuniyetine yönelmesini sağlar. Elektronik ürün güvenliği sayesinde hem personel dikkatini satışa ve müşteri ilişkilerine yönlendirecek, hemde maksimum seviyede güvenlik önlemi sağlamış olacaksınız